ZAPYTAJ O ORGANIZACJĘ IMPREZY

Planujesz organizację imprezy okolicznościowej w Pruszkowie i nie chcesz przejmować się kwestiami związanymi z przygotowaniem lokalu, dań czy obsługą Gości? Marzysz o tym, aby skupić się na uczestniczeniu w samej imprezie, na rozmowie z Gośćmi i na miłym spędzeniu czasu? Świetnie trafiłeś. Serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków ewentualnej współpracy, w ramach której przygotujemy dla Ciebie wspaniałą imprezę okolicznościową!
W Gościnnej Chacie przy współpracy z Klientami z Pruszkowa organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak: urodziny, jubileusze, wesela, stypy, Komunie, Chrzciny czy imprezy firmowe. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym Klientem i posiadamy doświadczenie i zasoby, dzięki którym jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę zapewniają jej najwyższy poziom.
Zatrudniani przez nas pracownicy to gwarancja nie tylko smacznego jedzenia, ale też kulturalnej i profesjonalnej obsługi. Organizując imprezę w naszej restauracji możesz być pewien, że będzie ona stała na najwyższym poziomie, Twoi Goście będą zadowoleni, a Ty będziesz spokojny mogąc skupić się na sobie i Gościach. Zachęcamy do kontaktu!

Zapytaj o imprezę: E-mail: biuro@goscinnachata.pl, Telefon: 720 201 200