ZAPRASZAMY GOŚCI Z URSUSA!

Planujesz wizytę w dobrej restauracji w Ursusie i zastanawiasz się nad tym, gdzie będziesz miał okazję zjeść rzeczywiście dobre jedzenie w bardzo dobrej i kulturalnej atmosferze? Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej restauracji. Gościnną Chatę znajdziesz bardzo blisko, bo w Piastowie, przy ulicy Bohaterów Wolności 21. Zapewniamy, że nasza restauracja stanie na wysokości zadania, spełni Twoje oczekiwania i stanie się miejscem, które zechcesz bardzo często odwiedzać!

Co zjesz w naszej restauracji?

Jeśli myślisz o odwiedzeniu naszej restauracji, to pewnie chciałbyś wiedzieć, co będziesz mógł u nas zjeść. Szukając restauracji w Ursusie z pewnością zauważyłeś, że na rynku funkcjonuje wiele lokali, w których skosztować można różnego rodzaju dań. My zadbaliśmy o to, aby Goście odwiedzający naszą restaurację mieli szeroki wybór mogąc wybrać to, na co mają największą ochotę. Już na samym wstępie chcemy zaznaczyć, że dla nas priorytetem jest zadowolenie Klienta, a co za tym idzie - wysoka jakość serwowanych dań. Dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych przepisów i składników o najwyższej jakości. Dzięki temu możemy być spokojni o to, że Klienci zamawiający w naszej restauracji będą usatysfakcjonowani.
Jeśli chodzi o dania z naszego menu, to możemy wymienić ich wiele. Największą popularnością cieszą się:
  • Zakąski gorące: gulasz a'la strogonow, placki ziemniaczane czy czosnkowe krewetki
  • Pierogi: mięsne, z kapustą i grzybami, ruskie
  • Dania biesiadne: kaczka z pieca, pierś grillowana, żeberka czy policzki wieprzowe
Przygotowaliśmy również wiele innych dań, również dla dzieci. Nasze pełne menu zobaczyć możesz zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w lokalu, do którego serdecznie Cię zapraszamy!

Gdzie znajdziesz naszą restaurację?

Jak już wiesz, nasza restauracja ciesząca się popularnością wśród mieszkańców Ursusa znajduje się w Piastowie, przy ulicy Bohaterów Wolności. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy bez trudu do nas trafi przekonując się następnie, że warto było się do nas wybrać. Jeśli przed przyjazdem do naszej restauracji chcesz się z nami skontaktować, to zadzwoń: 720 201 200. Zapraszamy!