ZaPRASZAMY GOŚCI Z PRUSZKOWA!

Zastanawiasz się nad tym, do której restauracji w Pruszkowie warto się wybrać? Zależy Ci na dobrym smaku zamawianego jedzenia, jego świeżości i na miłej obsłudze? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Wybierz się do restauracji Gościnna Chata i przekonaj się, że jesteśmy miejscem, do którego warto się wybrać. Nasza restauracja znajduje się w Piastowie, przy ulicy Bohaterów Wolności 21, z całą pewnością bardzo łatwo do nas trafisz. Zapraszamy!

Co zjesz w naszej restauracji?

Wybierając się do naszej restauracji, tak bardzo popularnej wśród mieszkańców Pruszkowa, z całą pewnością chciałbyś mieć świadomość odnośnie tego, jakiego typu dania można u nas zamówić. Doskonale wiemy, że wśród osób poszukujących restauracji w Pruszkowie znajdują się zarówno zwolennicy kuchni włoskiej, meksykańskiej, azjatyckiej czy też tradycyjnej. Dlatego chcemy zapoznać Cię z kilkoma podstawowymi daniami, które w naszym lokalu cieszą się największą popularnością. Oto one:
  • Zakąski gorące: gulasz a'la strogonow, placki ziemniaczane czy czosnkowe krewetki
  • Pierogi: mięsne, z kapustą i grzybami, ruskie
  • Dania biesiadne: kaczka z pieca, pierś grillowana, żeberka czy policzki wieprzowe
Chcemy nadmienić, że nasze menu jest zdecydowanie szersze, a aby dokładnie się z nim zapoznać wystarczy zerknąć od naszego internetowego menu. Można to rzecz jasna zrobić również w naszej restauracji. Chcemy tylko powiedzieć, że w naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie, przygotowaliśmy nawet specjalne dania dla dzieci. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się u nas zamówić, możesz być pewien, że każde danie przygotowywane jest przez doświadczonych kucharzy mających dostęp do składników o najwyższej jakości. Naszym Gościom zawsze serwujemy świeże i smaczne dania, dbając o ich pełną satysfakcję. Bo to ona jest dla nas najważniejsza!

Gdzie znajdziesz naszą restaurację?

Już wcześniej zdążyliśmy zauważyć, że nasza restauracje nie znajduje się w Pruszkowie, ale w Piastowie, przy ulicy Bohaterów Wolności. Lokalizacja ta jest bardzo dogodna, dzięki czemu z łatwością trafi do nas każdy Klient z Pruszkowa. Nie zastanawiaj się więc dłużej, ale już teraz dołącz do szerokiego grona osób, które na obiady i kolacje przyjeżdżają do nas właśnie z Twojego miasta. Zapraszamy!